W ubiegłą sobotę (2 marca 2019r.) odbyły się eliminacje regionalne drużyn Odysei Umysłu. W tym roku Odyseusze na eliminacje udali się do Katowic wraz z gorąco kibicującymi im Rodzicami oraz z uczniami wchodzącymi w skład zeszłorocznej drużyny, która pojechała na eliminacje światowe do Stanów Zjednoczonych (Jadzia, Olga, Ignacy – z naszej szkoły oraz Madzia i Zuzia)

Pełna energii i dobrej myśli ekipa ZAKWALIFIKOWAŁA SIĘ NA ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIE!!!

To kolejny sukces drużyny Odysei Umysłu w naszej szkole!

Tym razem w jej skład wchodzą:

Antoni Czajkowski (kl. 5b)

Milena Kułacz (kl. 5b)

Maja Liszka (kl. 5a)

Agata Lubecka (kl. 5b)

Tomasz Paryła (kl. 5b)

Adam Skałka (kl. 5a)

Emilia Stępień (kl. 5a)

W tym roku trenerem drużyny jest Pani Agnieszka Lubecka – nauczyciel plastyki i zajęć artystycznych w naszej szkole.

|Zdjęcia: Pani Sylwia Liszka, Pani Iza Stępień, Pan Paweł Czajkowski oraz Olga Daczewska|

Opublikowany przez SSP7 i SG8 STO im.ks. Józefa Tischnera w Krakowie Niedziela, 10 marca 2019