Uwaga, uwaga!

Zaczęło się końcowe odliczanie przed nowym rokiem szkolnym 2019/2020! Czas opróżnić i schować walizki, a pamiątki z wakacji odłożyć na półkę. Na to miejsce przygotować tornistry, książki i zeszyty. Niezdecydowanych zapewniamy, że za dziesięć miesięcy znów będą wakacje :). Obiecujemy, że przed nami nie tylko wytężona praca (wszak bez pracy nie ma kołaczy), ale również wiele przyjemności i niespodzianek.

W poniedziałek 2 września na godzinę 8.15 zapraszamy na salę gimnastyczną wszystkich uczniów klas 1-3 wraz z Rodzicami. Po krótkiej uroczystości nastąpi przejście do sal lekcyjnych. Całość potrwa około godziny.

Uczniów klas starszych i ich Rodziców zapraszamy na salę gimnastyczną o godzinie 9.15, po czym nastąpi spotkanie z wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych.

Do zobaczenia!