KOŁA I ZAJĘCIA DODATKOWE

Harmonogram kółek i zajęć dodatkowych

Zajęcia w ramach kół zainteresowań i zajęć dodatkowych rozpoczynają się od 14 września 2020 r.
Zapisy odbywają się tylko w formie elektronicznej, zgłoszenia dokonują rodzice lub opiekunowie ucznia.
Dzieci zapisane na świetlice, będą odbierane i odprowadzane na świetlice przez prowadzącego zajęcia.

W dni, w których odbywają się rady pedagogiczne oraz zebrania z rodzicami kółka i zajęcia dodatkowe prowadzone przez nauczycieli będą odwołane.

Poniżej w zakładkach znajduje się wykaz naszej oferty. Po wybraniu nazwy koła zainteresowań otworzy się formularz zgłoszeniowy.

UWAGA

Grupy zajęć dodatkowych są ograniczone do 10 osób. Formularz będzie prowadził dodatkowy zapis 5 osób do tzw. listy rezerwowej. Zapis będzie blokowany po zapisie 15 osób.

W dniu 11 września br. zapisy przez formularz elektroniczne zostały już zakończone. Jest możliwość zapisania dziecka indywidualnie bezpośrednio u prowadzącego zajęcia.