Nadszedł grudzień, a wraz z nim Adwent – czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Uczniowie klasy III a również w tym roku podjęli się zadania, aby przygotować własne kalendarze adwentowe, którymi następnie wymienią się między sobą. Ten radosny czas tworzenia udzielał się nie tylko autorom, ale i wszystkim członkom ekip wspomagających. Każda z powstałych prac jest na miarę dzieła – przemyślana, przepięknie wykonana, ukrywająca w sobie zagadki, ciekawostki, zadania, hasła motywacyjne, niespodzianki, ale i coś dla podniebienia. Zaangażowanie twórców z pewnością odzwierciedlała radość obdarowanych, która towarzyszyła im nie tylko w momencie otrzymania kalendarza, ale trwać będzie przez kolejne dni.

Efekty pracy uczestników tego zadania można już podziwiać.

Zapraszamy do galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/TAd3kx1DQ7njKh3o8