Finał akcji UNICEF “Pomagamy dzieciom w Syrii przetrwać zimę”

Dziękujemy wszystkim osobom, które aktywnie przyłączyły się do udziału w akcji UNICEF “Pomagamy dzieciom w Syrii przetrwać zimę”. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wielu osób udało się zebrać imponującą kwotę 3770 zł, którą wpłaciliśmy na konto organizacji UNICEF dedykowane dzieciom z Syrii.

Podziękowania kierujemy do Uczniów, Rodziców i Nauczycieli, którzy włożyli wiele serca w własnoręczne wykonanie pięknych świątecznych prezentów.

Dziękujemy za dostarczenie wspaniałych fantów potrzebnych do organizacji Loterii Świątecznej, która odbyła się w dniach 12 i 13 grudnia 2017r. Zebraliśmy ponad 300 fantów!

Dziękujemy Paniom Agnieszce Wawrzyk i Agnieszce Lubeckiej oraz Uczniom klas 6 za pomoc w przygotowaniu losów, pakowaniu i układaniu prezentów przeznaczonych na loterię świąteczną. oraz za udział w sprzedaży losów i czuwaniu nad wydawaniem fantów.

Mamy nadzieję, że pomaganie dzieciom z Syrii sprawiło wiele przyjemności zarówno organizatorom jak i uczestnikom loterii.

 

Koordynatorzy akcji

s. Loredan Peteani

Joanna Piasecka