W dniach 18-21 grudnia odbywał się w naszej szkole kiermasz świąteczny. Sprzedawano okazjonalne ozdoby, będące własnoręcznymi wytworami uczniów z klasy I-III. Dzieciom gratulujemy kreatywności i zapału do pracy, efekty ich starań doceniali odwiedzający kiermaszowe stoisko. Zebrano kwotę w wysokości 2523,61 złotych. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uzyskania tej sumy, zostanie ona przeznaczona na doposażenie świetlicy szkolnej.
Najnowsze wiadomości:
- ZAPRASZAMY NA PIKNIK RODZINNY
- Maksymilian Myciński Kadra MZPN U12 Turniej Młode Telenty
- Obchody Dnia Europy w SSP7 STO w Krakowie
- Konkurs „Mistrz Ortografii Społecznej Siódemki”
- Uroczyste wręczenie zaświadczeń Laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych i tematycznych
- Eco swap
- Gala 35‑lecie Hapkido w Polsce
- Mistrzyni Polski w stepowaniu!
- Szkolne Zawody Gimnastyczne



