Patronat Honorowy nad konkursem objęli: Jacek Majchrowski – Prezydent Miasta Krakowa, Dominik Jaśkowiec – Przewodniczący Rady Miasta Krakowa oraz Jacek Purchla – Prezes Towarzystwa Miłośników Historii i Zabytków Krakowa.

 

Miło nam poinformować, że decyzją Jury Konkursowego VII edycji konkursu „Patroni krakowskich ulic” prace wymienionych poniżej uczniów Siódemki zostały docenione, a ich autorzy otrzymali tytuł laureata lub wyróżnienie. 
 
Zuzanna Knyziak kl.2a
Emilia Mróz kl. 2a
Partyk jędrusiak kl. 6b
Magdalena Jarosz kl. 5b
Aniela Faltynowska kl. 6a
Izabela Huber kl. 7a
Joanna Nocuń kl. 8a
Lena Dobrowolska kl. 2a
Jakub Nowak kl. 5a
Michał Tabakowski kl. 6a
 

Serdecznie gratulujemy!

 

Informacja dla uczestników od organizatorów konkursu:
Niestety, z uwagi na obostrzenia związane z panującą obecnie epidemią koronawirusa SARS– CoV – 2 uroczysta gala i wręczenie nagród i wyróżnień nie mogły odbyć się w zaplanowanym terminie 13 grudnia 2020 r. Liczymy jednak, że sytuacja będzie zmierzała ku poprawie i już wkrótce – być może wczesną wiosną 2021 r. – będziemy mogli spotkać się i
oficjalnie zakończymy VIII edycję konkursu wręczeniem dyplomów, nagród i wyróżnień. O szczegółach – dacie, godzinie i miejscu wydarzenia – będziemy Państwa informować z  wyprzedzeniem.
Korzystając z okazji, życzę Państwu spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz
pomyślności i zdrowia w Nowym 2021 Roku!
Z poważaniem,
Mateusz Drożdż
Przewodniczący Jury VIII edycji konkursu „Patroni krakowskich ulic”