Na podsumowania cyklu lekcji o lesie i jego mieszkańcach uczniowie klas 2a i 2b wyruszyli skonfrontować swoje wiadomości z naturą w Puszczy Niepołomickiej. Las zauroczył wszystkich jesienną aparycją, podzielił swoim bogactwem, dostarczył nowych doświadczeń. Zajęcia przyrodnicze w zamku w Niepołomicach wzbogaciły wiedzę uczniów o ciekawostki z życia leśnych zwierząt. To był piękny jesienny dzień!
Najnowsze wiadomości:
- Zielona Szkoła Fotorelacja
- ZAPRASZAMY NA PIKNIK RODZINNY
- Maksymilian Myciński Kadra MZPN U12 Turniej Młode Telenty
- Obchody Dnia Europy w SSP7 STO w Krakowie
- Konkurs „Mistrz Ortografii Społecznej Siódemki”
- Uroczyste wręczenie zaświadczeń Laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych i tematycznych
- Eco swap
- Gala 35‑lecie Hapkido w Polsce
- Mistrzyni Polski w stepowaniu!