23.04.2021 r. klasa 2b uczestniczyła w lekcji muzealnej on-line organizowanej przez Muzeum Narodowe w Warszawie. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się dlaczego w starożytnym Egipcie robiono Uszebti. Poznaliśmy mit o Ozyrysie i jego żonie, a także oglądaliśmy egipskie amulety i maski mumiowe. Muzeum Narodowe w Warszawie to prawdziwy skarbiec!
Najnowsze wiadomości:
- ZAPRASZAMY NA PIKNIK RODZINNY
- Maksymilian Myciński Kadra MZPN U12 Turniej Młode Telenty
- Obchody Dnia Europy w SSP7 STO w Krakowie
- Konkurs „Mistrz Ortografii Społecznej Siódemki”
- Uroczyste wręczenie zaświadczeń Laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych i tematycznych
- Eco swap
- Gala 35‑lecie Hapkido w Polsce
- Mistrzyni Polski w stepowaniu!
- Szkolne Zawody Gimnastyczne

