9 lutego 2021 klasy trzecie świętowały z okazji międzynarodowego Dnia Pizzy. Na początku poznały historię powstania tej pysznej przekąski, którą większość ludzi na świecie wprost uwielbia. Następnie uczniowie przystąpili do pizzowych wyzwań, zadań i łamigłówek. Wszystkie zostały zakończone sukcesem. Jednak jak tu świętować w pełni, bez zjedzenia chociaż jednego małego kawałeczka pizzy?? No nie oszukujmy się, to nierealne…

Kubki smakowe niektórych uczniów przeczuwały, że ten dzień nie może zakończyć się tylko mówieniem o pizzy i krążeniem wokół tematu. I słusznie! W porze obiadu, zamiast standardowego szkolnego posiłku, na stołach rozgościła się cieplutka, pachnąca i apetyczna pizza. Dziękujemy Pizzerii Caldo za zwieńczenie naszego świętowania. Pizza była przepyszna! 

 

Zachęcamy, aby w przyszłym roku liczniejsza społeczność naszej szkoły włączyła się w celebrowanie tego wyjątkowego święta. Zaręczamy, że warto. Uśmiechy w tym dniu nie schodziły nam z twarzy. 

Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko i w budynku  Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, dziecko, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynku  Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku  Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku

 

  Może być zdjęciem przedstawiającym pizza  Brak dostępnego opisu zdjęcia.  Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku  Może być zdjęciem przedstawiającym pizza Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, truskawka i w budynku  Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, dziecko, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynku