Wiele emocji dostarczył naszym uczniom  turniej mini koszykówki rozegrany w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. Nasza reprezentacja składająca się w większości z uczniów klas 5 i 6 nie przeszła do kolejnej rundy rozgrywek, ale zdobyła cenne doświadczenie, które powinno zaowocować w kolejnych latach. Dla większości były to pierwsze zawody w których wzięli udział. Na początku widać było stres i tremę, ale z każdą minutą chłopcy grali coraz lepiej. Widać było zaangażowanie i wolę walki do samego końca. Dziękujemy wszystkim za godne reprezentowanie Społecznej 7.

„Nie trafiłem ponad 9000 rzutów w mojej karierze. Przegrałem prawie 300 gier. 26 razy nie trafiłem decydujących piłek w meczu. Ponosiłem porażki raz po raz przez całe moje życie. I właśnie dlatego osiągnąłem sukces” – M. Jordan. 

Koszykarze SSP7

Reprezentacja Społecznej Siódemki na Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży

Koszykarze SSP7

 

Koszykarze SSP7