Uczennica klasy II B Elena Alcer wspina się od piątego roku życia. Pasja do wspinaczki pojawiła się od momentu pierwszego wejścia na ściankę na urodzinach kolegi z przedszkola. Od tamtej pory trenowała dwa razy w tygodniu, w tej chwili ma już trzy treningi. W okresie letnim jeździ wspinać się w skałach. Zdobyła już kilkanaście medali na różnych zawodach. Startuje w trójboju wspinaczki sportowej: wspinaniu na czas, boulderingu i wspinaniu z liną. W tym roku po raz pierwszy wzięła udział w Pucharze Polski w kategorii wiekowej Dzieci Młodsze i dwa razy stanęła na podium za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca we wspinaczce sportowej z liną. W klasyfikacji generalnej Pucharu Polski zajęła czwarte miejsce. Bierze udział w zawodach międzynarodowych m.in. W Czechach i na Słowacji.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 🏆