31 października 2019r. nowymi przyjaciółmi biblioteki szkolnej zostali pierwszoklasiści. Podczas lekcji bibliotecznej zostały przeprowadzone quizy czytelnicze, wyświetlony film na temat zachowania w bibliotece. Wszyscy obecni uczniowie zostali zapoznani z regulaminem wypożyczania książek z biblioteki szkolnej. Lekcja zakończyła się uroczystym Pasowaniem na Czytelnika. Nowi uczestnicy złożyli uroczyste ślubowanie czytelnicze oraz otrzymali karty biblioteczne. Podczas pasowania pomagała uczennica klasy 5a Nina Gurbiel – przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego.
Najnowsze wiadomości:
- ZAPRASZAMY NA PIKNIK RODZINNY
- Maksymilian Myciński Kadra MZPN U12 Turniej Młode Telenty
- Obchody Dnia Europy w SSP7 STO w Krakowie
- Konkurs „Mistrz Ortografii Społecznej Siódemki”
- Uroczyste wręczenie zaświadczeń Laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych i tematycznych
- Eco swap
- Gala 35‑lecie Hapkido w Polsce
- Mistrzyni Polski w stepowaniu!
- Szkolne Zawody Gimnastyczne




