Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!

Zapraszamy do udziału w zbiórce kredek dla wolontariuszy krakowskiej Zaczytanej Akademii. To twór Fundacji Zaczytani.org. Z Fundacją nasza szkoła współpracuje od roku. Tym razem postanowiliśmy wesprzeć grupę wolontariuszy, którzy we wtorki i środy prowadzą bajkoterapię w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego oraz Szpitalu Jana Pawła II w Krakowie. Do ich pracy niezbędne są wszelkiego rodzaju nowe lub używane kredki: ołówkowe, woskowe, pastele, tęczowe, świecowe i inne.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej społecznej akcji na bardzo szczytny cel. Pomalujmy razem pacjentom świat, którzy w codzienności szpitalnej mogą złapać chwilę radości dzięki wolontariuszom Zaczytanej Akademii.

Kredki należy składać do specjalnego niebieskiego pudła Fundacji Zaczytani.org w holu przy wejściu głównym. Zbiórka potrwa do końca marca.