Święta tuż-tuż, a co za tym idzie? W naszej głowie pojawiają rozmaite pomysły na upominki dla bliskich. Najłatwiej i najszybciej jest oczywiście zamówić lub kupić gotowy produkt, ale pamiętajmy, że prezenty wykonane własnoręcznie mają największą wartość. A dlaczego? …ponieważ twórca takiego prezentu wkłada całe swoje serce, talent i przede wszystkim czas na wykonanie go. I to specjalnie z myślą o osobie, której chce go wręczyć.

A więc… może ktoś się zainspiruje pudełkami wykonanymi metodą decoupage ? Jak wiemy, miejsc do przechowywania w domu nigdy za wiele, a ładne pudełko może dodatkowo ozdobić naszą przestrzeń. Pudełka prezentowane na poniższych zdjęciach zostały wykonane przez trzecioklasistów uczęszczających na zajęcia „Coś z niczego”.  Utalentowani uczniowie, aż przez trzy spotkania wytrwale pracowali przy poszczególnych etapach ozdabianą pojemnika. Dla nas efekt ich pracy jest imponujący. A co Wy sądzicie?

https://www.facebook.com/ssp7sg8/posts/1057632601327055