Czas bez chodzenia do szkoły sprzyja robieniu tego, na co zwykle było mało czasu. Nasi uczniowie mają mnóstwo ciekawych pomysłów, które sprawiają, że tworzą piękne prace plastyczne. Na razie nie da się zrobić z nich wystawy w szkole, ale możemy pokazać zdjęcia przedstawiające twórczość naszych młodych artystów. Kreatywność i działania plastyczne to mocna strona uczniów Siódemki.

Autorzy: Joanna Rulka, Izabela Huber, Jakub Nowak, Karina Kwiatek, Jan Nowakowski, Paulina Piróg, Maja Kubacka, Michał Tabakowski, Agata Ryżak, Olga Dobrzyńska, Nina Gurbiel, Antoni Klimeczko, Joanna Nocuń, Marcin Chwastek

Autorzy prac to:
Joanna Rulka, Izabela Huber, Jakub Nowak, Karina Kwiatek, Jan Nowakowski, Paulina Piróg, Maja Kubacka, Michał Tabakowski, Agata Ryżak, Olga Dobrzyńska, Nina Gurbiel, Antoni Klimeczko, Marcin Chwastek oraz Joanna Nocuń.

Gratulujemy pomysłów i talentów!


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na naszym Facebooku