Gratulacje dla naszych pierwszoklasistów Pawła, Władysława, Niny i Marysi, którzy zwyciężyli w konkursie ,,Posłuchajcie planety”.
Klikajcie poniżej i posłuchajcie sami!
https://fb.watch/1D-uOgR9jC/

Halo! Ogłaszamy zwycięzców konkursu „Posłuchajcie planety!”. Wielkie gratulacje dla czterech Żywiołów ze Społecznej Szkoły Podstawowej numer 7 w Krakowie: Pawła, Władysława, Niny i Marysi, których nagranie zajęło pierwsze miejsce. Wiadomość pierwszoklasistów to mądre, przejmujące, ale i pełne humoru przesłanie – mamy nadzieję, że wszyscy, zarówno starsi jak i najmłodsi mieszkańcy Ziemi wezmą je sobie do serca!

Wyłoniliśmy również drugie i trzecie miejsca. Gratulujemy autorkom nagrań: Natalii – szczególnej wrażliwości na los zwierząt i roślin, a Joannie talentu do poetyckiego ujmowania myśli w słowa. Brawo! Nagrody dla wszystkich wyróżnionych już w drodze!

Zachęcamy do wysłuchania zwycięskiego spotu na antenie Radio Kraków już jutro podczas Magazynu Familijnego między 11.00 a 13.00. Wszystkie nagrodzone spoty będą też emitowane w audycji ‘Przed hejnałem’ codziennie w trakcie trwania Festiwalu. Ponadto są dostępne na naszej stronie: fldd.pl.

Dziękujemy gorąco wszystkim uczestnikom za licznie nadesłane głosy – w młodych nadzieja dla naszej planety!