W dniach 25-27.09.2019r odbył się rajd jesienny dla uczniów klas II – VIII do Muszyny. Tegoroczny rajd odbył się pod hasłem „Bezpieczeństwo w górach”. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w szkoleniu prowadzonym przez ratowników Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Podczas szkolenia ratownicy wprowadzili naszych uczniów w świat gór, bezpieczeństwo i ratownictwo wysokogórskie. Uczniowie poznali cały zakres pracy ratowników, ich funkcje i obowiązki, a także otrzymali wszystkie informacje dotyczące bezpośrednio bezpieczeństwa w górach.

Obecnie wszyscy pilnie uczą się już w szkolnych ławkach. Jednak, aby móc przypomnieć sobie chwile z wypoczynku, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wyjazdu!

Ze względu na ilość zdjęć znajdą je Państwo na Dysku Google (link poniżej), a nie w albumie na stronie www – dzięki takiemu rozwiązaniu mogą Państwo łatwo pobrać wszystkie zdjęcia.

LINK DO ZDJĘĆ

Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć na naszym Facebook’u