Podczas rajdu jesiennego w dniach 25-27 września nasi uczniowie brali udział w szkoleniu zorganizowanym przez Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Podczas szkolenia ratownicy wprowadzili naszych uczniów w świat gór, bezpieczeństwo i ratownictwo wysokogórskie. Uczniowie poznali cały zakres pracy ratowników, ich funkcje i obowiązki, a także otrzymali wszystkie informacje dotyczące bezpośrednio bezpieczeństwa w górach.
Najnowsze wiadomości:
- ZAPRASZAMY NA PIKNIK RODZINNY
- Maksymilian Myciński Kadra MZPN U12 Turniej Młode Telenty
- Obchody Dnia Europy w SSP7 STO w Krakowie
- Konkurs „Mistrz Ortografii Społecznej Siódemki”
- Uroczyste wręczenie zaświadczeń Laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych i tematycznych
- Eco swap
- Gala 35‑lecie Hapkido w Polsce
- Mistrzyni Polski w stepowaniu!
- Szkolne Zawody Gimnastyczne





