W dniach 12-14 grudnia odbyły się Szkolne Wybory Książek. Akcję zorganizował Aktyw Biblioteczny Mole Krejzole. Społeczność szkolna mogła zagłosować na jedną wymarzoną książkę, która zasili księgozbiór biblioteki szkolnej. Chętni mogli zagłosować także na serię książek. Zadaniem wyborcy było wpisanie autora, tytułu oraz nazwy serii książek. Komisja wyborcza, w skład której wchodził Aktyw Biblioteczny Mole Krejzole przez 3 dni stacjonowała na przerwach w holu obok biblioteki i sprawowała pieczę nad porządkiem wyborczym. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu. W najbliższym czasie Komisja Wyborcza zasiądzie do wspólnego stołu i przeliczy głosy. Książki posiadające pojedynczy głos zostaną poddane losowaniu. W niedalekim czasie opublikujemy książki zakupione w ramach tej akcji czytelniczej.

Zapraszamy do fotorelacji wyborczej.