Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!
Pragniemy pochwalić się kolejnymi darami książkowymi, które dotarły do nas w ramach akcji „WYDAWNICTWA DLA BIBLIOTEKI”, od samorządowej instytucji kultury miasta stołecznego Warszawy – Dom Spotkań z Historią. Instytucja ta popularyzuje i upowszechnia historię poprzez źródła oraz świadectwa indywidualne. Jest zarzewiem spotkań z historią, organizuje mnóstwo imprez kulturalnych oraz wspiera inne działania, chociażby takie jak rozwój czytelnictwa w naszej szkole, czego dowodem są przesłane do nas wydawnictwa książkowe.
Składamy podziękowania dla Domu Spotkań z Historią za bezinteresowne wsparcie naszej biblioteki literaturą historyczną. Dziękujemy w imieniu całej społeczności szkolnej.
Zapraszamy do wypożyczania oryginalnych książek, sprezentowanych nam przez instytucję oraz polecamy jej działalność: http://dsh.waw.pl/ .
Poniżej prezentujemy książki przekazane naszej bibliotece.