28 kwietnia w Auli Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń Laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych i tematycznych.
Z dumą informujemy, że wśród wyróżnionych nie zabrakło uczennic naszej szkoły – Eleny Alcer oraz Natalii Skrzyńskiej, które w tym roku wywalczyły tytuły laureatek w tematycznym konkursie z języka hiszpańskiego „Przygoda z hiszpańskim”.
Z dumą informujemy, że wśród wyróżnionych nie zabrakło uczennic naszej szkoły – Eleny Alcer oraz Natalii Skrzyńskiej, które w tym roku wywalczyły tytuły laureatek w tematycznym konkursie z języka hiszpańskiego „Przygoda z hiszpańskim”.
Sukces odniosły również Maja Steinbock oraz Ula Wójcik, które zdobyły tytuły finalistek tego konkursu.
Serdecznie gratulujemy wszystkim dziewczętom tego wspaniałego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów. 
















