W poniedziałek 10 czerwca rozegraliśmy V Szkolny Turniej Szachowy.
W tym roku brali w nim udział uczniowie na co dzień grający w szkolnym kółku szachowym „Szach i mat” pod okiem Pani Beaty Kasperczak.
Emocje były ogromne, ale wszyscy, jak na królewskie rozgrywki przystało, byli bardzo opanowani i dbali o etykietę rozgrywek turniejowych 😊
W tym roku zwycięzcami turnieju w grupie początkującej zostali Franciszek Ledziński z klasy 1 B, który zajął 1 miejsce, Szymon Wodka z klasy 1 A, który zajął 2 miejsce oraz Borys Walkowicz z klasy 1 B, który zajął 3 miejsce.
W grupie zaawansowanej, po raz drugi zwyciężczynią została Paulina Piróg z klasy 4 A, która zajęła 1 miejsce oraz Jakub Oprzędek z klasy 3 A, który zajął 2 miejsce i Olaf Piecha z klasy 2 A, który zdobył 3 miejsce.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników V Szkolnego Turnieju Szachowego !!!