Dopisała pogoda i dopisały humory – tak najkrócej można podsumować nasz wyjazd do tajemniczej Jaskini Nietoperzowej i zamku w Pieskowej Skale. W jaskini zdania były podzielone – dla jednych było zimno, mokro i trochę strasznie, innych fascynowały wiszące nad głowami nietoperze oraz czające się po kątach niedźwiedzie i lwy jaskiniowe. Za to na zamku w Pieskowej Skale nie bał się nikt, chociaż spotkaliśmy mistrza Jana Twardowskiego, który podobno podpisał pakt z diabłem, oraz prawdziwego średniowiecznego mincerza cierpliwie wybijającego monety. Był jeszcze spacer po jesiennym lesie, który zaostrzył nasze apetyty, pyszny obiad i szalone zabawy na świeżym powietrzu. Do szkoły wróciliśmy zmęczeni, ale zintegrowani. Cel został osiągnięty 😊
Zapraszamy do galerii zdjęć w linku:
https://photos.app.goo.gl/NsR9B5ocSYKviqUd6