Konkurs plastyczny z okazji Dnia Patrona Szkoły ks. prof. Józefa Tischnera
Postać patrona naszej szkoły stała się inspiracją do wykonania przez uczniów portretów ks. prof. Józefa Tischnera, które wzięły udział w wewnątrzszkolnym konkursie plastycznym. Dzieci stworzyły prace różnymi technikami. Na górnym piętrze szkoły mogliśmy podziwiać wystawę portretów.
 
Oto lista laureatów:
Małgorzata Ukowska kl. 6a
Zofia Klimeczko kl.7a
Anna Blecharz kl.7a
Jakub Swat kl. 5b
Patryk Jędrusiak kl. 3b
Małgorzata Godyń kl. 4b
Kamila Kobylarczyk kl. 4b
Natalia Kawalec kl. 5b
Wiktoria Paszek kl. 5b
Julia Grzegorczyk kl. 5b
Karolina Marek kl.4b
Zofia Petrus kl. 1b
 
Wszystkim Uczestnikom serdecznie gratulujemy!
 
Konkurs wiedzy o ks. prof. Józefie Tischnerze i jego dziele odbywał się w Dniu Patrona Naszej Szkoły 12 marca 2018 r.
Z okazji konkursu uczennice Wiktoria Wnuk 6b, Antonina Dziadur 5a, Aleksandra Gurda 5a Antonina Bałys 5a i Zuzanna Łabęcka 5a przygotowały ciekawą gazetkę razem z wystawą książek ks. prof. Józefa Tischnera na drugim piętrze. Dzieci chętnie podchodziły do tej gazetki w różnych chwilach dnia, aby dowiedzieć się o życiu i dziele księdza profesora. Na podstawie tego materiału przygotowaliśmy konkurs. Dzieci zaskoczyły nas swoją wiedzą i pięknymi pracami. Komisja miała trudne zadanie, aby wybrać laureatów z każdej klasy.
Oto lista laureatów:
kl. 1a: Iga Marcinowska, Barbara Gumila i Hania Duda
kl. 1b: Anna Meyer i Zofia Petrus
kl. 2a: Jakub Nowak, Jan Nowakowski i Maksymilian Stopa
kl. 2b: Adam Cisło, Adam Paszek i Magdalena Jarosz
kl. 3a: Magdalena Wilk
kl. 3b: Maciej Kubica i Jakub Suduł
kl. 4a: Karina Kwiatek i Daniel Mróz
kl. 4b: Aleksander Olek, Kamila Kobylarczyk i Olivier Sułecki
kl. 5b: Wiktoria Paszek
kl. 6a: Mariusz Pawlak
kl. 7b: Nadia Przywara
 
Wszystkim Uczestnikom serdecznie gratulujemy!