„W zdrowym ciele zdrowy duch”.
Wczoraj odbyły się XVI Szkolne Zawody Gimnastyczne zorganizowane przez Pana Rafała Przybycienia. W zawodach wzięło udział 30 uczniów z klas 4-8 SP i III Gimnazjum. Pokazy oceniane były przez nauczycielki wychowania fizycznego Panią Joannę Nowak i Panią Olgę Drewniany. Uczniowie startowali w wieloboju, który składał się z następujących konkurencji: skok kuczny przez skrzynię, układ ćwiczeń wolnych na ścieżce z materaców oraz chłopcy – ćwiczenia na drążku a dziewczęta – układ na równoważni.
Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie są tacy sprawni 💪
 
Wyniki:
SP kl. 4-6
Dziewczęta
1. Zuzanna Łabęcka
2. Wiktoria Paczek
3. Olga Mazurek
Chłopcy
1. Marcin Chwastek
2. Krzysztof Hebda
3. Jakub Stachniak
Kl 7-8 SP i III Gim
Dziewczęta
1. Olga Daczewska
2. Alicja Wójcik
3. Ola Wrotyńska
Chłopcy
1. Ignacy Czajkowski
2. Michał Jasik
3. Mariusz Pawlak
Wszystkim serdecznie gratulujemy!
 
|Zdjęcia: Pan Rafał Przybycień oraz Tomasz Słapiński
Film: Pan Rafał Przybycień|