Tegoroczne obchody Dnia Komisji Edukacji Narodowej były wydarzeniem sportowym.

15 października po raz pierwszy w naszej szkole odbyły się zawody drużynowe w biatlonie (zmodyfikowana wersja letnia). Do rywalizacji stanęli Uczniowie i Nauczyciele. Każdy z zawodników musiał przebiegnąć 250 metrów i oddać strzał do tarczy z pozycji leżącej z podpórką. Przedstawiciele klas I-lll zamiast strzału z karabinka rzucali do tarczy piłeczką palantową. O zwycięstwie dacydowała suma punktów zdobytych podczas strzelania/rzucania. Drużyna, która ukończyła konkurencję jako pierwsza, dodatkowo otrzymywała bonus w postaci 10 pkt. 

Po zaciętej rywalizacji to Uczniowie byli górą!

Pogoda na zamówienie, słońce, wspaniały doping na każdym odcinku trasy i sportowy duch zawodników- koniecznie musimy to powtórzyć!:-)

 

Kolejne starcie Nauczyciele kontra Uczniowie w ramach „ciepłej wojny” zapowiedziane przez Pana Rafała Przybycienia na grudzień. Tym razem mecz siatkówki. 

A wiosną może powtórka z biatlonu? Ujawnili się tacy, którzy żałowali, że nie wzięli udziału

Tak czy inaczej o kondycję trzeba dbać!

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fssp7sg8%2Fposts%2F1255881348168845&show_text=true&width=500