6-18 grudnia odbywał się w naszej szkole kiermasz bożonarodzeniowy. Poprzedzony był Dniem Twórczości (2 XII) w klasach młodszych oraz kilkudniowymi przygotowaniami w klasach starszych, kiedy to uczniowie wykonywali różnego rodzaju rękodzieło. Aniołki, torebki świąteczne, choinki, wytwory z masy solnej, szyszek, patyczków czy zdobione techniką decoupage’u, kartki, stroiki, własnoręcznie wykonane lampiony oraz inne świąteczne dekoracje cieszyły się uznaniem zarówno wśród rodziców jak i uczniów naszej szkoły.
Dochód uzyskany z kiermaszu został przekazany na leczenie chorej na ostrą białaczkę limfoblastyczną Madzi. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy, udało nam się zebrać aż 2027,15 złotych!

Więcej szczegółów na temat Madzi można znaleźć pod adresem:
https://www.kawalek-nieba.pl/madzia-malyniuk/