W dniach 21.-23.09.2021 r. klasy trzecie miały okazję uczestniczyć w trzydniowej wycieczce na Podhale. Uczniowie odwiedzili Centrum Edukacji Przyrodniczej, Dolinę Małej Łąki i Wielką Krokiew. Uczestniczyli również w warsztatach z malowania drewnianych pamiątek i zajęciach na wspaniałym basenie. Nauka góralskich śpiewów poszła im doskonale, a oscypki bardzo wszystkim smakowały. To był niezwykle aktywny i wesoły czas dla całego zespołu 🙂
Najnowsze wiadomości:
- ZAPRASZAMY NA PIKNIK RODZINNY
- Maksymilian Myciński Kadra MZPN U12 Turniej Młode Telenty
- Obchody Dnia Europy w SSP7 STO w Krakowie
- Konkurs „Mistrz Ortografii Społecznej Siódemki”
- Uroczyste wręczenie zaświadczeń Laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych i tematycznych
- Eco swap
- Gala 35‑lecie Hapkido w Polsce
- Mistrzyni Polski w stepowaniu!
- Szkolne Zawody Gimnastyczne










