Jak wykorzystałem swe talenty, by umilić życie innym?
Kochani, przedstawiamy pierwsze prace konkursowe, pokazujące, że przez swe talenty sprawiacie, że w Waszych Rodzinach piękniej żyć, że na czyjejś twarzy pojawia się uśmiech – ten najpiękniejszy, przemieniający osobie cały dzień, bo wywołany niespodzianką, na jaką stać artystów serca.
Pokazujecie, że nie przesypiacie tego czasu, który dla wielu jest czasem trudnym.⌛️⌛️ Obok intensywnej nauki, przygotowującej do podejmowania w przyszłości wyzwań czasu, rozwijacie wasze twórcze serce.
Dzielcie się nadal Waszymi pomysłami. 🎤🎬🎧🎨🤹‍♂️Nadsyłajcie zdjęcia, nagrania, filmy, wymyślone zabawy, opisy słowne, np. zwycięstw nad sobą (Jeden z koordynatorów tego konkursu łupił na przykład całą górę wyjątkowo małych i twardych orzechów włoskich, aby zdobywaną w ten sposób cierpliwością wesprzeć tych, którym jej brakuje w obecnej sytuacji, będącej trudnym orzechem do zgryzienia. 🐿🐿🐿Owoce pracy zostały już częściowo skonsumowane w świątecznych wypiekach, z zadowoleniem wielu osób). A może komuś się udało wspólnie z członkami Rodziny (jak Wiktorii) albo z innymi, bez wychodzenia z domu, stworzyć coś pięknego? To dopiero „koncert talentów”!
Prace można przesyłać na adres: sylwia.kaczmarek@twojaszkola.pl📬

Koordynatorzy:
s. Sylwia Kaczmarek, Piotr Krawczyk, Agnieszka Lubecka, Joanna Piasecka, Agnieszka Wawrzyk, Anna Wilczyńska

Jak wykorzystałem swe talenty, by umilić życie innym?