Grudzień to magiczny miesiąc, w którym wiele się dzieje. Klasy 1-3 w tym roku miały okazję wybrać się do Dworku Białoprądnickiego na przedstawienie mikołajkowe. Po jego zakończeniu Święty Mikołaj zaprosił wszystkie dzieci na scenę by wręczyć im prezenty. W połowie grudnia wybraliśmy się na Zaczarowane Wzgórze, gdzie czekały na nas liczne atrakcje. Poznaliśmy tradycje bożonarodzeniowe, braliśmy udział w zawodach sportowych na świeżym powietrzu. Po emocjonujących zmaganiach był czas na pyszny posiłek, ozdabianie pierniczków i karmienie zwierząt. Już nie możemy się doczekać tego, co przyniesie nam styczeń!
Najnowsze wiadomości:
- Zielona Szkoła Fotorelacja
- ZAPRASZAMY NA PIKNIK RODZINNY
- Maksymilian Myciński Kadra MZPN U12 Turniej Młode Telenty
- Obchody Dnia Europy w SSP7 STO w Krakowie
- Konkurs „Mistrz Ortografii Społecznej Siódemki”
- Uroczyste wręczenie zaświadczeń Laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych i tematycznych
- Eco swap
- Gala 35‑lecie Hapkido w Polsce
- Mistrzyni Polski w stepowaniu!





