W tym tygodniu odbyła się wielka podróż klas pierwszych. Nie opuszczając szkoły na kilka dni przenieśliśmy się w przeszłość, a w kolejnych wylądowaliśmy w przyszłości. To był niezwykły czas móc cofnąć się do miejsc, gdy rzeczywistość była zupełnie inna. Pomogły nam w tym między innymi stare fotografie. Do przyszłości natomiast zabrała nas wyobraźnia. Czy właśnie tak będzie wyglądał świat za sto lat? Sami jesteśmy ciekawi. Zapraszamy do galerii zdjęć, aby zobaczyć co wyniknęło z tego podróżowania.
Najnowsze wiadomości:
- Zielona Szkoła Fotorelacja
- ZAPRASZAMY NA PIKNIK RODZINNY
- Maksymilian Myciński Kadra MZPN U12 Turniej Młode Telenty
- Obchody Dnia Europy w SSP7 STO w Krakowie
- Konkurs „Mistrz Ortografii Społecznej Siódemki”
- Uroczyste wręczenie zaświadczeń Laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych i tematycznych
- Eco swap
- Gala 35‑lecie Hapkido w Polsce
- Mistrzyni Polski w stepowaniu!