Z wykształcenia jestem magistrem  filologii angielskiej ze specjalizacją  – metodyka nauczania języka angielskiego.  Od 15 lat pracuje w zawodzie a ze Społeczną Szkołą Podstawową  nr  7 jestem związana  od 2007 roku.  Prowadzę zajęcia z j. angielskiego w klasa 1-3 Szkoły Podstawowej.

Jestem szczęśliwą mamą oraz żoną. Uwielbiam pracę z dziećmi dzięki nim codziennie uczę się nowych rzeczy między innymi dystansu do siebie oraz otaczającego mnie świata. Praca w szkole codziennie stawia przede mną nowe wyzwania ale równocześnie jest wspaniałą  przygodą.  Rozmowy z najmłodszymi  zarówno na tematy poważne jak i błahe sprawiają mi wiele frajdy.  Jestem osobą  zawsze uśmiechniętą optymistycznie patrzącą na świat .

Jestem miłośniczką dobrej kawy i pysznego jedzenia ? W wolnych chwilach poświęcam się sztuce kulinarnej oraz tajnikom wiedzy medycznej.