Jestem nauczycielem z 15-letnim stażem. Zanim zaczęłam pracę w obecnej szkole zdobywałam  doświadczenie  w szkole językowej, szkole podstawowej, a także w przedszkolu.
Nauczanie jest  moją pasją, a sukcesy uczniów nagrodą za podejmowany trud. Zawsze staram się zrozumieć potrzeby uczniów i służę pomocą w razie potrzeby. Jedną z moich mocnych cech jest poczucie empatii, cierpliwość, wytrwałość i odpowiedzialność za stawiane przede mną zadania.
Prywatnie fascynuję się projektowaniem wnętrz, techniką zdobniczą  Decoupage oraz renowacją starych mebli.
Kocham dobrą muzykę, kocham dobrą książkę. Lubię czuć się potrzebna.
Breathe and be patient with yourself and your process. You are doing the best you can to cope and survive amid your struggles, and that’s all you can ask of yourself. It’s enough. You are enough.Daniell Koepke