Rozpoczęliśmy nowy miesiąc – grudzień, a wraz z nim Adwent – czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Uczniowie z kl. 2a już w listopadzie podjęli się zadania, aby przygotować kalendarze adwentowe, którymi później wymienią się między sobą. Wszyscy chętni uczniowie wraz ze swoimi ekipami wspomagającymi rozpoczęli prace nad tworzeniem dzieła. W ruch poszły farby, nożyczki, papier kolorowy, szyszki, sznurek, klej na gorąco, różne ozdoby, a nawet wiertarka czy przecinarka do drewna! Podczas pracy wszystkim towarzyszyła atmosfera radości i dobra zabawa. Kalendarze odzwierciedlają nie tylko kreatywność i pomysły dzieci, ale również kryją w sobie niespodzianki, ciekawostki, zadania i słodkości. O wielkim zaangażowaniu świadczą efekty prac uczestników wyzwania, które można już podziwiać.

            Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i ludzie siedzą           Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi, tabela i w budynku   Obraz może zawierać: 1 osoba, jedzenie

+20
Brak dostępnego opisu zdjęcia.             Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba            Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie siedzą, tabela i w budynku
Zapraszamy do obejrzenia wszystkich  zdjęć 🙂
https://www.facebook.com/ssp7sg8/posts/1048506708906311