Po zbyt krótkiej (jak zwykle 🙂 wakacyjnej przerwie życie szkolne wróciło do normy. Znów zapełniły się korytarze i zrobiło się gwarno. Rozpoczęliśmy kolejny rok nauki. Szczególny, bo rok szkolny 2019/20 będzie trzydziestym w historii naszej szkoły! Mamy nadzieję, że będzie to rok pełen niespodzianek i urodzinowych prezentów.
Już w najbliższy piątek odwiedzi nas wyjątkowy Gość – Pan Prezydent Miasta Krakowa, Jacek Majchrowski, który wraz z Panem Dominikiem Jaśkowcem, przewodniczącym Rady Miasta Krakowa uroczyście otworzy wielofunkcyjne boisko sportowe przy naszej szkole zbudowane ze środków miasta dla Dzielnicy III. O takim boisku mogliśmy tylko pomarzyć.
Efektem kilkumiesięcznego remontu prowadzonego wokół szkoły jest również wygodna i bezpieczna zatoczka dla rodziców. Dzięki niej, oraz systemowi kiss&ride, zmniejszyły się poranne korki przed szkołą.
Przy okazji chcemy podzielić się jeszcze jedną szczególną informacją – w tym roku do naszej szkoły zapisany został tysięczny uczeń! Prawda, że to miła, jubileuszowa niespodzianka?!