25 października odbyło się w naszej szkole uroczyste Ślubowanie Pierwszoklasistów. Bohaterowie tego wydarzenia przedstawili zgromadzonym gościom program artystyczny, który został bardzo ciepło przyjęty. Jadąc pociągiem do wiedzy dzieci zatrzymywały się na różnych stacjach i prezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. W podróży tej towarzyszyli im także starsi uczniowie naszej szkoły, którzy swoimi słowami dodawali otuchy i zapewniali o swojej pomocnej dłoni na co dzień.
Po uroczystym ślubowaniu nastąpił moment pasowanie na ucznia. Pani Dyrektor i Samorząd Uczniowski z radością przyjęli pierwszoklasistów do grona uczniów Społecznej Szkoły Podstawowej nr 7 im. ks. prof. J. Tischnera STO. Po wielkich emocjach, ale z uśmiechem na twarzy i otrzymaną tarczą szkolną dzieci udały się na słodki poczęstunek do swoich klas.

Gratulujemy wszystkim pierwszoklasistom, życzymy Wam sukcesów i samych radosnych dni w szkole!