Z wielką radością informujemy, że w dniu 8 października 2021 odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na uczniów czterdziestki naszych pierwszaków 😊
Najpierw najmłodsi uczniowie zaprezentowali Rodzicom i zaproszonym gościom swoje zdolności aktorskie i trzeba przyznać, że wypadli doskonale! Następnie, bardzo przejęci i wystrojeni w mundurki szkolne odśpiewali niełatwy hymn naszej szkoły i ślubowali wzorowo wypełniać szkolne obowiązki. Pani Dyrektor Renata Janik pasowała każdego pierwszaka na prawdziwego ucznia Społecznej Szkoły Podstawowej Nr 7 poprzez dotknięcie w ramię ogromnym, zaczarowanym piórem. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i tarcze szkolne. Były też miłe, własnoręcznie zrobione, upominki od koleżanek i kolegów z klas trzecich, oraz napisane przez nich listy powitalne dla każdego pierwszoklasisty. Potem pełni wrażeń pierwszoklasiści zasiedli przy uroczyście nakrytym przez Rodziców stole. To był wyjątkowy dzień dla najmłodszych uczniów, którym życzymy sukcesów i przyjemnego pobytu w murach naszej szkoły. Rodzicom bardzo dziękujemy za pomoc!

https://photos.app.goo.gl/u6d1BSQ88uWsGSVz7