Nie zwalniamy tempa!
Za oknem już pierwsze oznaki zimy. Jednak nam to nie przeszkadza. Nie ma złej pogody do uprawiania sportu, tylko źle dobrany strój. Chociaż uczymy się zdalnie nie brakuje nam sportowego ducha. Druga konkurencja w konkursie ” Sportowiec Szkoły Roku 2020/2021″ rozstrzygnięta. W dyscyplinie koszykówka (rzuty z biegu po kozłowaniu w ciągu 30 sekund) pierwsze miejsce ex aequo z wynikiem 6 celnych rzutów zajęli: Wiktoria Paszek, Franek Sidor, Bartosz Łagudza. Na drugim miejscu znaleźli się Olga Mazurek, Adam Paszek (5 celnych rzutów). Podium zamyka Joanna Nocuń (2 celne rzuty). W ogólnej klasyfikacji prowadzi Franek Sidor (30 pkt). Do końca konkursu zostało nam jeszcze 8 konkurencji. Gratulacje dla zwycięzców.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze sportowych zmagań

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=373&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fssp7sg8%2Fvideos%2F4730012130374401%2F&show_text=false&width=560” width=”560″ height=”373″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowfullscreen=”true” allow=”autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share” allowFullScreen=”true”></iframe>