Co to znaczy mieć szczęście? Co to znaczy być szczęśliwym? I co to właściwie jest szczęście? Takim tematom poświęciliśmy czas we wrześniowym tygodniu, biorąc udział w akcji TYDZIEŃ SZCZĘŚCIA W SZKOLE. Myśli było sporo, bo każdy ma własną definicję tego, co czyni go szczęśliwym. Szczęścia szukaliśmy również poza szkołą podczas integracji na rajdzie. Jednego jesteśmy pewni: Szczęście to MY! I ta myśl, niech nam towarzyszy każdego dnia!

Tydzień Szczęścia obchodziliśmy również na lekcjach języka angielskiego. 

Happiness is freedom

Happiness is friendship

Happiness is time with family

To tylko niektóre z definicji stworzone przez samych Uczniów. 

Ponadto zastanawialiśmy się co zrobić, żeby każdy dzień był dla nas przyjemny, a wzajemne dobre relacje towarzyszyły nam każdego dnia.

tydzień szczęścia tydzień szczęścia tydzień szczęścia