Siódmego października odbyło się w naszej szkole uroczyste Ślubowanie Pierwszoklasistów. Bohaterowie tego wydarzenia przedstawili przybyłym gościom program artystyczny, w którym oprócz prezentacji swoich umiejętności recytatorskich i wokalnych oczarowali widzów zatańczonym polonezem. Podczas występu towarzyszyli im także starsi uczniowie naszej szkoły, którzy swoimi słowami dodawali otuchy i zapewniali o pomocnej dłoni na co dzień.

Po uroczystym ślubowaniu nastąpił moment pasowanie na ucznia. Pani Dyrektor z radością przyjęła Pierwszoklasistów do grona uczniów naszej szkoły, a Pani Wicedyrektor wręczyła legitymacje szkolne. Po wielkich emocjach, ale z uśmiechem na twarzy dzieci udały się na słodki poczęstunek do swoich klas.

Gratulujemy wszystkim Pierwszoklasistom! Życzymy Wam entuzjazmu w odkrywaniu swoich talentów i pasji, sukcesów oraz samych radosnych dni w szkole!

Pasowanie na ucznia 2022

Pasowanie na ucznia pierwszoklasistów 2022

Pasowanie na ucznia 2022

Uroczyste pasowanie. Klasy 1a i 1b

 

Polonez w wykonaniu najmłodszychPolonez w wykonaniu najmłodszychCzęść artystyczna. Pasowanie na Ucznia  2022Pasowanie na Ucznia  2022