Klasy trzecie odwiedziły Gabinet Numizmatyczny mieszczący się w oddziale Muzeum Narodowego przy ul. J.Piłsudskiego. Zbiór Gabinetu liczy około 109 tysięcy obiektów! Wyobrażacie sobie?! Składają się na niego m.in.: monety antyczne, polskie i obce, banknoty oraz medale. Z zapartym tchem oglądaliśmy prawdziwe unikaty – denar króla Bolesława Chrobrego GNEZDVN CIVITAS czy dukat króla Władysława Łokietka. W wolnej chwili koniecznie tam zajrzyjcie! Warto!
Najnowsze wiadomości:
- ZAPRASZAMY NA PIKNIK RODZINNY
- Maksymilian Myciński Kadra MZPN U12 Turniej Młode Telenty
- Obchody Dnia Europy w SSP7 STO w Krakowie
- Konkurs „Mistrz Ortografii Społecznej Siódemki”
- Uroczyste wręczenie zaświadczeń Laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych i tematycznych
- Eco swap
- Gala 35‑lecie Hapkido w Polsce
- Mistrzyni Polski w stepowaniu!
- Szkolne Zawody Gimnastyczne



