20 września klasa 6B udała się na wycieczkę do Parku Jordana, aby promować udział naszej szkoły w konkursie Odlaskowa Szkoła. Uczniowie w kamizelkach odblaskowych pokonali drogę ze szkoły do parku. Dzięki kamizelkom mogli bezpiecznie bawić się także w parku jeżdżąc na hulajnogach czy korzystając z placu zabaw.
Najnowsze wiadomości:
- Zielona Szkoła Fotorelacja
- ZAPRASZAMY NA PIKNIK RODZINNY
- Maksymilian Myciński Kadra MZPN U12 Turniej Młode Telenty
- Obchody Dnia Europy w SSP7 STO w Krakowie
- Konkurs „Mistrz Ortografii Społecznej Siódemki”
- Uroczyste wręczenie zaświadczeń Laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych i tematycznych
- Eco swap
- Gala 35‑lecie Hapkido w Polsce
- Mistrzyni Polski w stepowaniu!









