Przed długim weekendem w naszej szkole odbyły się XVII Szkolne Zawody Gimnastyczne Chłopców i Dziewcząt. Organizatorem był p. Rafał Przybycień. W zawodach wzięło udział 27 uczniów z klas 4-8. Zawodnicy rywalizowali w wieloboju.
Wszyscy musieli wykonać skok przez skrzynię i układ na ścieżce gimnastycznej. W następnej kolejności chłopcy pokazywali swoje umiejętności na drążku, a dziewczyny z gracją prezentowały układ na ławeczce gimnastycznej. Dla niektórych były to pierwsze tego typu zawody. Poziom zawodników był bardzo wyrównany. Gimnastyka jest bowiem dyscypliną wymagającą precyzji, skupienia oraz solidnej systematycznej pracy nad własnym ciałem. Młodych gimnastyków oceniali: p. Joanna Nowak i p. Michał Wieczorek według stopnia dokładności i efektywności.
I miejsce Kajetan Waszkiewicz
II miejsce Wiktoria Wiąk
III miejsce Lena Gwóźdź
IV miejsce Elena Alcer
V miejsce Kornelia Rogowska

Oczekiwanie na wyniki umiliły pokazy tańca towarzyskiego (Zuzia Knyziak) i hip hop (Wiktoria Wiąk, Lena Chronowska).