W sobotę 5 listopada  odbyły się ZAWODY STRZELECKIE. W rywalizacji wzięli udział uczniowie wraz z rodzicami. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem.Wzięło w nich udział  15 osób. Amatorzy strzelectwa walczyli o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej nr 7 STO im. ks. prof.  Józefa Tischnera w Krakowie. Strzelano z karabinka pneumatycznego z dystansu 10 metrów w pozycji leżącej.  Poziom zawodów był bardzo wyrównany. W kategorii dorosłych wygrała p. Anna Wodka. Kolejne miejsca zajęli p. Grzegorz Górecki (II miejsce) i p. Paweł Piróg (III miejsce). W kategorii dzieci pierwsze miejsce zajęła Zosia Górecka, drugie miejsce Marcin Duda, trzecie miejsce Marysia Górecka.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Impreza wpisała się w szkolne obchody Święta Niepodległości.

Zawody Strzeleckie 2022 Zawody Strzeleckie 2022 Zawody Strzeleckie 2022 Zawody Strzeleckie 2022 Zawody Strzeleckie 2022 Zawody Strzeleckie 2022