KONKURS DLA UCZNIÓW, RODZICÓW, NAUCZYCIELI I PRACOWNIKÓW SZKOŁY

Szanowni Państwo,
20 marca 2017 roku w naszej szkole swoją działalność rozpoczęła Biblioteka Szkolna. Właśnie wtedy został po raz pierwszy wypożyczony przez system komputerowy egzemplarz książki.

Zatem za chwilę tj. 20 marca 2018 roku nasza Biblioteka Szkolna świętować będzie I-sze Urodziny.

Z tej okazji zapraszamy całą Społeczność Szkolną do udziału w konkursie na
najbardziej kreatywne życzenia, powinszowania, laurki, miłe słówka urodzinowe dla Biblioteki Szkolnej.

Format i technika pracy dowolna. Liczymy na Waszą pomysłowość.

W konkursie udział mogą wziąć: Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły.
Wierzymy, że Czytelnicy staną na wysokości zadania!

Jury przy ocenie prac zwracać będzie uwagę przede wszystkim na:

– oryginalność
– walory artystyczne
– treść życzeń, „miłych słówek” dla Biblioteki

Prace konkursowe należy składać w bibliotece szkolnej do 19 marca 2018 roku.
Każda praca powinna być opisana imieniem i nazwiskiem Ucznia, Rodzica, Nauczyciela (Uczeń i Rodzic dopisuje klasę, z którą jest związany).

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone i wystawione w holu obok Biblioteki Szkolnej. Sponsorem nagród w konkursie jest Biblioteka Szkolna ZSS nr 7 STO.

Życzymy kreatywnych pomysłów!

Uszanowanie,