Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy uczniów klas 3-6 do wzięcia udziału w  konkursie czytelniczym „W Akademii Pana Kleksa”, który odbędzie się w bibliotece szkolnej 6 listopada 2018 roku (wtorek). Godzina konkursu zostanie podana po weryfikacji zgłoszeń.

Klasy czwarte w całości biorą udział. Test czytelniczy będzie jednocześnie sprawdzianem ze znajomości lektury. Zostało to uzgodnione z Panią Agnieszką Sienicką – polonistką klas czwartych.

Konkurs ze znajomości książki „Akademia Pana Kleksa” zostanie zorganizowany z okazji 120 rocznicy urodzin Jana Brzechwy. Test czytelniczy będzie zawierał pytania zamknięte i otwarte.

Do konkursu należy zgłaszać się do 25 października 2018 roku w bibliotece szkolnej oraz przez Dziennik Elektroniczny LIBRUS.

Zapraszamy uczniów do wypożyczania książki „Akademia Pana Kleksa”, która jest dostępna w bibliotece szkolnej.

Sponsorem nagród w konkursie czytelniczym jest biblioteka.

Serdecznie zapraszamy.

Daniel Korczykowski