„To, co robimy dla siebie, umiera razem z nami, to co robimy dla innych pozostaje i jest nieśmiertelne”.
W ramach Wolontariatu 3 grudnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Wolontariusza. Tego dnia uczniowie wykonywali projekty zachęcające do włączenia się do akcji wolontariackich nie tylko w naszej szkole, ale i poza nią.
Dobry człowiek to taki, który zauważa kłopoty innego i chce mu pomóc . Ta pomoc nie wymaga czasami wielkich nakładów, wystarczy dobre słowo, uśmiech, a czasami troszkę wysiłku i poświęcenia własnego czasu.
W szkole odbyły się również warsztaty dla uczniów klas 1-3, prowadzone przez uczennice z klas 7, czynnie zaangażowane w Wolontariat Serce Siódemki.
Zapraszamy do fotorelacji.
Klasa 2b postanowiła uczcić Dzień Wolontariusza dzieląc się sercem z tymi, którzy na co dzień niosą pomoc potrzebującym.