Szanowni Państwo,

Akcja MAMY MOC ma na celu pomoc choremu Dawidowi przez zbieranie środków finansowych na jego codzienną rehabilitację, zakup drobnego sprzętu rehabilitacyjnego itp. Do akcji chciałybyśmy zaangażować wszystkie dzieci z całej szkoły i pokazać,że drobnymi gestami mogą sprawić że ktoś będzie uśmiechnięty…

Dawid jest 10 latkiem, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni ale pomimo choroby jest pełen radości i pragnie poznawać innych ludzi.

W ramach akcji chcemy zorganizować KIERMASZ SŁODKO – SŁONY w dniu 8 GRUDNIA – piątek (będzie zdrowo, czekoladowo i kolorowo).

W ramach obecnej edycji dzieci będą mogły zakupić kolorowe kanapeczki i bułeczki, prosimy o rozważenie tej możliwości przy planowaniu śniadania w tym dniu.

Dzieci z klasy 4A będą zbierać również drobne datki do puszki przez cały grudzień.

Dziękujemy za włączenie się do akcji.