Dokładnie 14 lutego uczniowie klas 1-3  w czerwień odziani, bawili się na balu walentynkowym.

Były różne konkurencje, konkursy i wyczyny taneczne iście z profesjonalnych parkietów.

Uczestnicy wykazali się dużym poczuciem rytmu tańcząc do najbardziej popularnych hitów z list przebojów. Pojawiły się elementy hip – hopu, modern i street jazzu, a nawet breakdance z akrobacjami nad podłogą. Zarówno dziewczyny jak i chłopcy pokazali, że potrafią się bawić na 100%!

Jak karnawał, to karnawał!

Nikt nie szczędził sił, a i kondycja nie zawiodła. Wszyscy wytrwali do końca, wręcz niechętnie opuszczali salę.

Czy to był udany bal? Też pytanie…

Gorąco dziękujemy naszemu DJ Norbertowi Słaboniowi za obsługę techniczną i oprawę muzyczną balu oraz  naszym animatorkom Natalii Golonce, Hani Dziduszko, Hani Malinowskiej, Ani Łopatkiewicz, Nadii Przywara,Weronice Skoczek za ich energię i nieodzowną pomoc w przeprowadzonych podczas balu zabawach.

Zapraszamy do fotorelacji z balu: |Zdjęcia: Pani Renata Janik|

Dokładnie 14 lutego uczniowie klas 1-3 w czerwień odziani, bawili się na balu walentynkowym. Były różne konkurencje,…

Opublikowany przez SSP7 i SG8 STO im.ks. Józefa Tischnera w Krakowie Piątek, 1 marca 2019